5 pytań do Prezesa EndoFund - Piotr Cioch

Animacja EndoFund

Startupowa Środa - Bartłomiej Świątkowski

Nagrody

Z przyjemnością informujemy, że EndoFund S.A. został nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności za 2022r.

Polska Nagroda Innowacyjności to program gospodarczy prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości Redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Puls w Gazecie Wyborczej .
Otrzymują ją najbardziej innowacyjne oraz kreatywne firmy, uczelnie, instytuty i instytucje działające w naszym kraju.Na zdjęciu CEO Piotr Cioch odbiera wyróżnienie za najlepszy model biznesowy w I edycji Kuźni Pomysłów. #zdrowyfaktoring został uznany za najlepszy spośród ponad 30 zgłoszonych pomysłów.

 

EndoFund S.A. Laureatem

„Kuźni Pomysłów

Programu dla Innowacyjnych Pomysłów

Program wspierany jest przez "Promuje Łódzkie" - oficjalny kanał informacyjny Województwa Łódzkiego prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz wspierany przez budżet Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej.

W Jury zasiadali mentorzy tego programu:

Michał Kulka, 

Kamil Kozieł,

Witek Buraczyński,

Łukasz Kuciński,

Patrycja Kaźmierczak, Paulina Zbroch-Hyży i Tomasz Wojdal z KRS Kancelaria.

Są to eksperci, którzy od lat podpowiadają przedsiębiorcom w zakresie wdrażania innowacji, skutecznej sprzedaży, kwestii prawnych i organizacyjnych.

Wygrana w konkursie daje możliwość korzystania ze wsparcia tych doświadczonych osób na etapie rozwoju projektu.


Z przyjemnością informujemy o tym, że EndoLink - główny udziałowiec EndoFund S.A. uzyskał tytuł POLSKA NAGRODA INNOWACYJNOŚCI 2020
w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Puls w Gazecie Wyborczej.
  Nagroda została wręczona podczas VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Jest to największe, mobilne wydarzenie biznesowo – gospodarcze w Polsce. VIII edycja wydarzenia odbędzie się 23-25 listopada w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE.
Zespół Endofund odbierze nagrodę w imieniu Endolink, głównego udziałowca EndoFund S.A.
  Nagroda jest wyrazem uznania dla Endolink za wdrażanie kreatywnych rozwiązań dla specjalistycznej branży jaką jest medycyna endowaskularna oraz tworzenie innowacyjnych produktów ochronny osobistej kierowanych do klienta indywidualnego pod marką Phoenix Silver Protection.
 Każdego roku średnio 180 pacjentów może cieszyć się możliwością powrotu do normalnego funkcjonowania. Jest to zasługa zaangażowania pracowników Endolink przy wdrażaniu innowacyjnego sprzętu wspierającego leczenie zmian chorobowych układu krwionośnego.

Statut spółki akcyjnej EndoFund S.A.

statut spółki akcyjnej EndoFundSA.pdf

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Akcjonariuszy EndoFund S.A.


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Akcjonariuszy.pdf

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Zarząd spółki Endofund S.A. z siedzibą w Łodzi, działając na podstawie art. 398, 399 i 402 Kodeksu spółek handlowych oraz §8 Statutu Spółki zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Endofund S.A., które odbędzie się 10 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 w Kancelarii Notariusza Bartosza Postóła znajdującej się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 224/226.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy endofundsa.pdf

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany finansowaniem swojego biznesu, chcesz zostać akcjonariuszem, lub chcesz zadać inne ważne pytanie - skontaktuj się z nami.